Muffinkowe lampki

 HAND MADE

  Światło, to jeden z czynników, który wieczorem nadaje klimat naszemu wnętrzu. Na rynku jest dużo lampek, o różnych formach i kolorach. Ten dzisiejszy post jak dwa poprzednie możesz zrobić sam/a.


Potrzebujesz:
-dwa rodzaje różnych papierowych foremek na muffinki
-lampki choinkowe, koniecznie ledowe (ledowe ze względu na to, że się mniej nagrzewają i nie istnieje ryzyko pożaru)
-przeźroczysta matowa taśma klejąca
-klej biurowy w sztyfcie 

Cały tutorial został przygotowany przez serwis Dos Family

1. W foremce wytnij mały otwór, aby jedna żarówka mogła przejść. Ułóż ładnie foremkę na żarówce, możesz trochę ją pozaginać, a następnie sklej taśmą, aby foremka zachowała nadany przez nas kształt. Postępuj tak z każdą kolejną żarówką.2. Drugi sposób jest inny. Tutaj na jedną lampkę potrzebujemy po dwie foremki w różne wzory lub kolory. Tutaj w dwóch foremkach wycinamy mały otwór na żarówkę, lecz tą foremkę, która będzie na zewnątrz w ciekawy sposób wycinamy. Lub możecie nałożyć jedną na drugą bez wycinania. Jeżeli chcecie nadać kształt foremce, to również polecam użycie taśmy klejącej. Postępujemy tak do końca lampek.

3. Trzeci sposób to tak zwane liście. Bierzemy dwie foremki i jeną najlepiej jak by była mniejsza przyklejamy do drugiej od wewnątrz. Foremce w środku nadajemy kształt. Wycinamy otwór i całość nakładamy na żarówkę i tak do końca.  Napiszcie w komentarzu jak Wam się sprawdził ten pomysł!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moderowanie komentarzy dla postów starszych niż 14 dni.
Dziękuję za opublikowanie komentarza.