Jak tanim kosztem wystartować z własnym biznesem!

 Głównie chodzi mi o urządzenie biura, sklepu, piekarni, manufaktury czy innego przedsięwzięcia za pomocą kombinacji mebli i systemów marki IKEA

W mało kosztowny sposób możemy bardzo designerski i efektowny sposób urządzić od małej po większą przestrzeń naszego lokalu. Myślę że każdy przedsiębiorca chciałby mieć tak prosto a zarazem stylowo urządzony metraż przeznaczony na interes.
WIĘCEJ na :IKEA business
WSKAZÓWKA- Jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcie w większym formacie, po prostu kliknij na nie. 

Nie pozwól ograniczonej przestrzeni biurowej pokrzyżować sobie planów.

Oddajmy cześć pomysłowości, która ratuje sytuację gdy, liczy się każdy metr przestrzeni.
To biuro rachunkowe ma tylko 22 metry kwadratowe, ale zmieściło się w nim 248 segregatorów, 2 biurka, rower i dwóch ambitnych, młodych księgowych. Niewielka przestrzeń nie oznacza rezygnacji z marzeń.
 


 Biuro organizacji wydarzeń, które samo w sobie jest wielkim wydarzeniem.


Otwartość, pomysłowość i luźna atmosfera - przedstawione biuro odzwierciedla charakter samej firmy, którą niedawno założyła grupka przyjaciół ze studiów. Klienci odwiedzający biuro mają niepowtarzalną okazję obserwować fruwające nad ich głowami pomysły, gdy ustalają szczegóły organizowanego wydarzenia. 


Gdy chleb znika z półek.

 Nie znajdziemy tu anonimowych plastikowych reklamówek. Ich miejsce zajęły rattanowe kosze, z których wyglądają kuszące wypieki. Sztuka pieczenia przeistacza się w tym miejscu w sztukę ekspozycji, a klienci stają się koneserami chleba. Sklep dla zmysłów.

 Nastrojowe zapachy, relaksująca muzyka i poczucie uwolnienia się od stresu. Sklep wellness powstał, by ukoić wszystkie zmysły, a jednocześnie wyraźnie wyeksponować prawdziwe gwiazdy przedstawienia - produkty ze swojej oferty.  Manufaktura słodyczy.


Niewielki sklep o wyrazistym charakterze, jakby wydostał się ze snu jakiegoś łasucha. Wydaje się, że niemożliwym jest wejść do niego i wyjść bez torebki cukierków lub lizaków. Wystarczy odrobina wyobraźni i pomoc przyjaciół, by stworzyć bardzo osobiste miejsce pracy. Sama słodycz! 


Własne zasady, własne trendy, własny butik.

 Handel to ciężki kawałek chleba. Wszystko musi być praktyczne, ale i dyskretne, a najlepiej, gdyby sam sklep również był modny. Ludzie powinni być pod wrażeniem, wchodząc do niego, i wychodzić z torbami pełnymi ubrań oraz nieodpartą chęcią powiedzenia o naszym sklepie znajomym. Twórz własne zasady, kreuj własne trendy, a taka sytuacja może mieć miejsce szybciej, niż się spodziewasz. Sklep odzieżowy w rozmiarze XS.

Sprzedaż to sztuka podejmowania decyzji. Co wyeksponować na półkach i jaką cenę umieścić na metce? Nie można też zapominać o tym, jak sprawić, by towary same przyciągały klientów do sklepu. W tym butiku w rozmiarze XS wszystkie podjęte decyzje okazały się trafne.


 Jak w domu, tylko mamy room service.

Wyszukane połączenie kolorów nadaje temu pokojowi hotelowemu nastrój pełen spokoju i nowoczesnej świeżości. Jasna biel kontrastuje z chłodniejszym turkusem, a funkcjonalność z pięknem. To miejsce, w którym twoi goście mogą się zrelaksować i poczuć się jak w domu. 


 Kawa smakuje lepiej, gdy pije się ją w przyjemnym miejscu.

W odpowiednim miejscu nawet najzwyklejsza filiżanka kawy smakuje wyjątkowo. Jedzenie jest smaczniejsze, ludzie są bardziej przyjaźni, a słońce świeci jaśniej. Upewnij się, że twoi goście będą czuli się u ciebie jak we własnym domu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moderowanie komentarzy dla postów starszych niż 14 dni.
Dziękuję za opublikowanie komentarza.