Kuchnie w stylizacjach2 komentarze:

 1. Biało zielona kuchnia, fajna taka wiosennnna! te szafeczki białe fajne znikają na ścianie no u mój ulubiony industrialny blat z betonu ;). Planuję zmianę kuchni i właśnie twój blog nadał moim myślom jakiś kierunek. Wcześniej myślałam, że kuchnie industrialne są zimne! i takie nie przytulne jak poczekalnie u lekarza. Ale teraz znaczenie industrial nabrało dla mnie innego znaczenia! Jak byś mógł doradzić gdzie można dostać taki blat z betonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to prawda ta biel się gubi i nadaje kuchni lekkość a zieleń świeżość. Blat betonowy można zamówić u producenta np. tutaj http://www.btb-radzymin.pl/produkty.php?id=24 ta firma wykonujemy blaty kuchenne z betonu architektonicznego o grubości od 5 do 20 cm. Razem z blatem, w monolicie może być wykonany zlewozmywak jedno i lub dwukomorowy oraz ociekacz. Identyczne zasady są dla blatów wyspowych.
   Podstawowy kolor to antracyt, wykonujemy również blaty w kolorach: jasno szary, beżowy, biały. Na specjalne zamówienie wykonujemy wszystkie nietypowe kształty blatów i zlewozmywaków. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
   Szafki kuchenne pod nasze blaty nie wymagają żadnych dodatkowych wzmocnień. Jest to bardzo ale bardzo fajny blat, bo nie trzeba martwić się np. o zlewozmywak i jest wytrzymały na temperaturę. Wycena blatu jest indywidualna. No właśnie industrial nie jest zimny jest przytulny, tylko trzeba go odpowiednio zestawić?, wyrazić.

   Usuń

Moderowanie komentarzy dla postów starszych niż 14 dni.
Dziękuję za opublikowanie komentarza.