Styl country i jego akcesoria

 Wielu z nas, marzeniem życia jest mieszkanie w wiejskim domu z dala od zgiełku i gwaru miasta

 Ale niektórzy nie mogą być w stanie zamienić to marzenie w rzeczywistość. To nie znaczy, że nie możesz przynieść odrobiny stylu farmy do domu. Zebrałem 20 produktów, które dodadzą odrobinę uroku miejskiemu domowi i zmienią go w wymarzoną wiejską chatkę.


Stół nieco rustykalny nieco przemysłowy. Charakter przemysłowy nadaje mu blat wykonany z betonu. Ten produkt dostępny jest na stronie Ballard Designs jest to również amerykański sklep internetowy.


 Słoik tak słoik bardzo w stylu country. Takie lampy można kupić, ale radzę zrobić hand-made (własno ręcznie) wyjdzie taniej i będziemy z siebie dumni! Powyższe lampy można nabyć na stronie Lamp Goods jest to amerykański sklep internetowy.
Niby zwykła skrzynka ale służy do przechowywania rozmaitych rzeczy tych mniej efektownych i tych ważniejszych. Możemy ją ustawić koło sofy czy fotela i przechowywać w niej prasę czy pledy lub koce, a dzięki kółkom łatwo ją przemieścić. Skrzynki dostępne w polskim sklepie internetowym Scandi Concept.


Nie zapomnijmy o tablicy kredowej. To ostatnio nieodzowny element rustykalnego stylu. Możemy na niej pisać informacje ważne dla pozostałej reszty domowników. Tablice można kupić w sklepie internetowym Wobeline.


 Tak wracamy do PRL'u. Mleko w szklanej butelce. To koleiny nieodzowny element tego stylu.
Wyobraźmy sobie że w butelce jest świeże mleko od krówki z ogródka. Jak na razie tego rodzaju butelki przodują na Ebay'u i tam spokojnie możemy je nabyć, no chyba że zostawiliście je sobie na pamiątkę.


Jeżeli jesteście posiadaczami kominka to jesteście szczęściarzami. Niestety tym co nie mogą, zostaje namiastka kominka czyli portal, pod portalem można ustawić świece, dużą ilość świec.
Portale z Black Bear House, jest to polska marka ale portale francuskie.

  Latarenka ostatni krzyk mody. Nadaje się nie tylko do mieszkania, ale i na balkon, taras i do ogrodu. Doda odrobiny blasku i uroku w nocy, tylko trzeba pamiętać o świeczce.
Dwie pierwsze latarenki znajdziecie na Scandi Concept a trzecią w Ikei.


A wy jak uważacie, co jeszcze nada pomieszczeniu / mieszkaniu styl country?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moderowanie komentarzy dla postów starszych niż 14 dni.
Dziękuję za opublikowanie komentarza.