Kvadra design z Chorwacji.

 Kvadra Design to zespół ludzi, których osobowość twórcza kształtowała się w  bogatych kontrastach otaczającego ich świata pełnego śródziemnomorskiego słońca pośród nadmorskich plaż, skał i górskiej architektury krajobrazu.

  Silne kontrasty i pełna optymistycznego słońca  natura widoczna jest też w ich projektach, które charakteryzują mocna geometryczna linia,  pełne optymizmu nasycone kolory oraz wysokie walory użytkowe.

 Twórca marki oprócz pasji i pomysłów ma też ugruntowaną  wiedzę na temat procesów technologicznych. Historia marki Kvadra design rozpoczęła się w niewielkim zakładzie produkcyjnym koło Zagrzebia.  Piękne i oryginalne wzornictwo, bardzo wysoka jakość i  precyzja na etapie produkcji spowodowały, że ta do niedawna nikomu nieznana marka zyskała ogromne uznanie wśród architektów i projektantów wnętrz w całej Europie zachodniej.

 Nadrzędną wartością marki jest funkcjonalizm, komfort użytkowania i niebanalne bardzo współczesne w formie wzornictwo.
Splot tych aspektów powoduje, że meble tapicerowane Kvadra design są nie tylko piękne ale przede wszystkim bardzo trwałe i wygodne oraz co nie bez znaczenia przystępne cenowo.


 Na wyjątkową uwagę zasługuje seria foteli i sof o nazwie równie geometrycznej jak ich forma - 3angle.
Serię 3angle wyróżnia niekonwencjonalna, futurystyczna bryła. Meble te są tapicerowane wysokiej jakości wełną i występują w wielu kolorach. Podłokietniki 3angle mają anatomiczne kształty - sprawiające wrażenie ludzkiej ręki, zgiętej w łokciu dzięki czemu mebel „układa” się zgodnie z pozycją siedzącego.


 Kolejną interesującą propozycją designerów z Kvadry jest seria Revolve.
Revolve to wielofunkcyjna kompaktowa  sofa, która w dzień pełni rolę wygodnego siedziska a w nocy wygodnego łóżka.
Wyjątkowo wygodna podczas snu dzięki wypełnieniu odporną na odkształcania pianką poliuretanową i brakiem szczelin w miejscu łączenia.
Doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach mieszkalnych, pokojach dla dzieci, nowoczesnych salonach i przestrzeniach biurowych.
Więcej na Kvadra design
Tutaj możesz kupić serię 3angle product kvadra
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moderowanie komentarzy dla postów starszych niż 14 dni.
Dziękuję za opublikowanie komentarza.